LMR atstovų susitikimas su Lietuvoje studijuojančiais teisininkais iš Ukrainos

Lapkričio 29 d. Lietuvos mediatorių rūmų pirmininkė Odeta Intė, LMR Tarybos narės dr. Agnė Tvaronavičienė ir Ingrida Sviderskienė bei LMR narė Indre Korsakoviene dalyvavo susitikime su Mykolas Romeris University Mediacijos LL.M studentais, kurio metu pasidalijo Lietuvos patirtimi mediacijos srityje.

LMR narės turėjo galimybę susipažinti su unikalia teisininkų profesionalų grupe, kurią sudaro net 9 teisėjai, notarai, advokatai, mediatoriai, įmonių teisininkai iš Ukrainos. Galima tik žavėtis, kad net ir ypatingai sudėtingomis aplinkybėmis jie stengiasi semtis žinių bei įgūdžių ir noriai dalijasi savo patirtimi.

LMR atstovės pasidalijo Lietuvos patirtimi skatinant mediacijos naudojimąsi, apžvelgė kylančius iššūkius, pristatė Lietuvos mediatorių rūmų vykdomas iniciatyvas ir atsakė į kolegų klausimus. Taip pat išklausė profesionalų iš Ukrainos pasakojimais, kaip jiems sekasi plėtoti mediaciją savo šalyje.

Tikimės, kad ši pažintis taps pirmu sėkmingu žingsniu puoselėjant Lietuvos ir Ukrainos profesionalų ir entuziastų tarptautinį bendradarbiavimą skatinant taikaus ginčų sprendimo kultūrą mūsų valstybėse.

#mediacija#mediation#LMR#MRU#MediationLLM#LithuanianChambersofMediators#Lithuania#Ukraine#support

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.