Renginiai

Mediatorių knygų klubas

Lietuvos mediatorių rūmų nariai tęsia gražią ir naudingą iniciatyvą „Mediatorių knygų klubas“.

Klubo nariai kaskart gauna iššūkį skaityti sutartą knygą savarankiškai, vėliau, iššūkio pabaigoje, susirinkę ją aptaria ir pasisemia naudingų patirčių, kurias gali pritaikyti praktikoje.

Kviečiame į ilgai lauktą diskusiją ir kygos „Kaip užaudinti žmogų“ aptarimą š.m. gegužės 25 d. 17.30 val. ZOOM platformoje. Diskusiją moderuos mediatorė, VšĮ biuro „Pactum“ vadovė, Lietuvos mediatorių rūmų tarybos narė Odeta Intė, į diskusiją prisijungs ir pati kygos autorė gerb. Aušra Kurienė.
 
Klubo nariai skaitė Paramos vaikams centro įkūrėjos ir vadovės, psichologės, vaikų ir paauglių psichoanalitinės psichoterapeutės Aušros Kurienės knygą „Kaip užauginti žmogų“.
Prisijungimas: 
Topic: Mediatorių knygų klubo renginys – A. Kurienė „Kaip užauginti žmogų“
Time: May 25, 2022 05:30 PM Helsinki
Meeting ID: 893 3923 1662
Jeigu kils klausimų, skambinkite +3706483171

Diskusija vaiko interesų užtikrinimo tema

Mediatoriams šeimos mediacijos metu tenka susidurti su vaiko interesų užtikrinimo klausimais. Sekant mediatorių diskusijas, socialinėse platformose keliamus klausimus, kilo mintis organizuoti susitikimą ir diskusiją su Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie LR SADM specialistais. Smagu pasidžiaugti, kad tarnybos specialistai mielai sutiko dalyvauti.

Kviečiame visus LMR narius dalyvauti diskusijoje „Vaiko interesų užtikrinimas tėvų ginčų kontekste ”, kuri vyks birželio 8 d. 15 val.

Jos metu kalbėsime apie vaiko interesų užtikrinimą tėvų ginčų dėl vaiko kontekste, vaiko nuomonės išklausymo galimybes. Susitikimo metu taip pat bus pristatyta pranešimų apie galimus vaiko teisių pažeidimus pateikimo ir nagrinėjimo tvarka, neteisėto vaiko išvežimo ir įvežimo be kito tėvo/motinos sutikimo ypatumai.

Diskusija data: 2022-06-08, 15 val. Planuojama trukmė iki dviejų valandų.

Kur: Diskusija vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda:

https://us02web.zoom.us/j/85952591971
Meeting ID: 859 5259 1971

Diskusijoje dalyvaus ir į mediatorių klausimus atsakys: Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos prie SADM Pagalbos vaikams ir šeimoms skyriaus vyresnioji patarėja Neringa Miknytė ir Teisinės pagalbos ir tarptautinio bendradarbiavimo skyriaus vyriausioji specialistė (nacionalinės teisės klausimai) Ugnė Jurgaitytė.

Iki 2022-06-03 Odetai Intei el.paštu odeta.inte@gmail.com galite siųsti jums, su šia tema susijusius, rūpimus ir aktualius klausimus.

Iki malonaus susitikimo diskusijoje:)

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.