Projektai

MEDIACIJOS INFOLINIJA

Lietuvos mediatorių rūmai nuolat šviečia ir informuoja visuomenę mediacijos klausimais bei užtikrina mediacijos paslaugų skatinimą, prieinamumą ir šių paslaugų kokybę. Siekdami, kad mediacijos paslauga pasiektų savo tikslinę auditoriją bei visuomenė būtų apie ją tinkamai informuota, Lietuvos mediatorių rūmai nuo 2021 metų vykdo savanorišką iniciatyvą – „Mediacijos infolinija”.

Kaip veikia MEDIACIJOS INFOLINIJA? 

Paskambinus Mediacijos infolinijos telefonu  8 603 33306, LMR savanoriai informuoja ir konsultuoja visuomenę apie mediacijos paslaugos suteikimo galimybes ir kitus klausimus susijusius su mediacijos proceso eiga. Teikiami profesionalūs ir nešališki atsakymai į visus klausimus apie mediaciją.

Kas gali skambinti į MEDIACIJOS INFOLINIJĄ? 

Asmenys, kuriems reikalinga informacija apie mediaciją. Pavyzdžiui: ginčo šalis, jų atstovai, institucijų atstovai, savo darbe susiduriantys su mediacijos paslauga ir kt.

Kada galima skambinti? 

LMR savanoriai į klausimus apie mediaciją telefonu atsako darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. Skamučio kaina pagal jūsų operatoriaus nustatytus tarifus.

Kokių klausimų laukiame? 

LMR savanoriams galima užduoti įvairius klausimus  apie mediaciją ir jos taikymą. Pavyzdžiui: ar naudojimasis mediacija nesukels neigiamų pasekmių? Kur kreiptis norint gauti mediacijos paslaugą? Ką daryti gavus Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos sprendimą dėl mediatoriaus skyrimo?

Kas yra MEDIACIJOS INFOLINIJOS savanoriai? 

Tai Lietuvos mediatorių rūmų nariai, kurie savanoriškai pasirinko skirti savo laiką, tam, kad būtų plečiamas mediacijos paslaugos žinomumas, didinamas jos patrauklumas ir visuomenė būtų objektyviai bei profesionaliai  informuota apie mediacijos paslaugą.

Kviečiame skambinkite Mediacijos infolinijos telefonu 8 603 33306 ir užduoti savo klausimus apie mediaciją.

Dirbame tam, kad plėtotume, populiarintume ir skatintume taikų ginčų sprendimą!

 

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.