LJAA Leidinys “Skyrybos”

Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija (LJAA) pristato savo narių parengtą elektroninį leidinį „SKYRYBOS: atsakymai į aktualiausius klausimus“, kurį sudaro 12 temų, aktualiausių besirengiantiems nutraukti santuoką arba jau pradėjusiems šį procesą. Parsisiųsti leidinį iš LJAA tinklalapio https://ljaa.org/ bei jį skaityti, juo dalintis su kitais galima nemokamai.

Leidinyje, kuris yra straipsnių rinktinė, pateikiama informacija apie tai, kokie turėtų būti pirmieji žingsniai, pradedant santuokos nutraukimo procesą bei kokie yra santuokos nutraukimo būdai, kaip įvertinti sutuoktinio kaltę ar padarytą neturtinę žalą, kas yra mediacija, ką reikėtų apgalvoti ir įvertinti sprendžiant klausimus dėl turto padalinimo bei įsipareigojimų kreditoriams. Taip pat dėmesio skiriama temoms, susijusioms su vaikų teisine padėtimi po santuokos nutraukimo: kaip nustatoma jų nuolatinė gyvenamoji vieta, bendravimo tvarka su skyrium gyvenančiu tėvu (motina), vaikų išlaikymo dydis. Atsižvelgiant į tai, kad skyrybos vyksta ir tarp sutuoktinių, gyvenančių skirtingose valstybėse, leidinyje aptariami ir tokio proceso ypatumai bei kiti klausimai.

Jame rasite informaciją ir apie mediaciją skyrybų atveju, kurią parengė LMR narė Eglė Šiugždinytė. Ji apžvelgė svarbiausius skyrybų mediacijos klausimus, kada mediacija privaloma, kuo ji naudinga ir kiek trunka.

Leidinį parsisiųsti, skaityti ir dalintis juo galite tiesiai iš LJAA tinklalapio https://ljaa.org/ .

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.