Mediacijos taikymo tarptautinėse vaikų grobimo bylose metodika

Šiandien, spalio 29 dieną Briuselyje vykusioje baigiamoji projekto „iCare“ konferencijoje „Teisminis bendradarbiavimas ir šeimos mediacija tarptautinėse vaikų grobimo bylose“ pristatyti projekto rezultatai ir Mediacijos taikymo tarptautinėse vaikų grobimo bylose metodika ir kryptys.

„iCare“ projekto metu buvo kuriamos ir įgyvendinamos naujos priemonės ir veikla, kuriomis siekiama pagerinti vaikų padėtį tarptautinėse vaikų grobimo bylose, stiprinant tarptautinį teisminį bendradarbiavimą ir skatinant šeimos mediacijos naudojimą ginčų sprendimui.  Tikimasi, kad taip bus užtikrintas vaikams palankus, ekonomiškas ir laiko požiūriu efektyvus teismo procesas tarptautinėse vaikų grobimo bylose.

Pagrindinis apčiuopiamas „iCare“ projekto rezultatas – pristatyta metodika, kuri yra išsamus vadovas centrinėms institucijoms, praktikuojantiems teisininkams ir šeimos mediatoriams, nurodanti, kaip taikant mediaciją šeimos bylose pagerinti vaiko padėtį tarptautinėse vaikų grobimo teisminiuose procesuose.

Projekto metu vykdytus nuotolinius seminarus galite peržvelgti paspaudę šią nuorodą.

Kviečiame susipažinti su Mediacijos taikymo tarptautinėse vaikų grobimo bylose metodika ir kryptimis. DCI-ICare-stampato_impaginato_EXE-web

 

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.