Šeimos mediacija: konfliktų tarp tėvų ir vaikų sprendimas paauglystėje

Families Europe 2021m. gruodžio 14 d. kviečia mokytis kartu su šeimos mediacijos specialistais, turinčiais ilgalaikę patirtį.
 
Puiki proga pasinaudoti nuotolinių susitikimų pliusais ir pasisemti patirties iš profesionalų, besiremiančių į 15 metų veiklos patirtį.
 
Vaikų paauglystė gali būti krizės laikas šeimoje. Jie įstringa savo gyvenimo cikle, todėl svarbu, kad specialistai galėtų padėti jiems augti. UN Women pastebi, kad yra ryšys tarp paauglių elgesio ir tam tikrų bendravimo būdų bei santykių šeimoje.
 
 
Kartu su Nacionaliniu aktyvių mamų sambūriu kviečiame mediatorius dalyvauti seminare „Šeimos mediacija: konfliktų tarp tėvų ir vaikų sprendimas paauglystėje„, kuriame užsienio šalių šeimos mediatoriai dalinsis patirtimi, pristatys intervencinius modelius galinčius padėti kurti tvaresnį ir artimesnį santykį tarp paauglių ir tėvų.
 
 
Mediacijos specialistas stengsis padėti šeimos nariams modifikuoti šiuos bendravimo modelius, kad išlaisvintų jų sunkumus ir užmegztų santykius, leidžiančius jiems augti kaip individams ir kaip sistemai. Šiuo metu susiduriame su naujomis realybėmis, kurios sukuria labai pažeidžiamas situacijas šeimoje, pavyzdžiui, nepilnamečių susijungimas su savo migrantų šeimomis po ilgų atskyrimo metų, įvaikintų nepilnamečių, kurie, sulaukus paauglystės, susiduria su sunkumais individualizacijos ir kūrimo procese, tapatybės, paauglių, atėjusių po sunkių skyrybų arba įstrigusių ir trikampių santykių sunkumai su savo tėvais…
 
Suprantama, kad būtinos naujos intervencijos formos, kai šeimos narių mokymas yra pagrindinis resursas, kuriuo gali kliautis šeimos intervencijos (mediacijos) specialistai.
Taip pat tarpininkavimas leis tėvams atsiriboti nuo paveldimų, griežtų ugdymosi modelių, kurie neleis jiems prisitaikyti prie savo vaikų poreikių ir unikalumo, sudarys reguliavimo ir patvirtinimo aplinką.
Pristatyme bus kalbama apie SMFHA vykdomą intervencijos modelį, kuris yra sisteminio tarpininkavimo su visa šeimos grupe modelis, suvokiant paauglio elgesį kaip sunkumų šeimoje simptomą.
 
Darbe vadovaujamasi epigenetiniu modeliu, daugiausia dėmesio skiriant paauglio priklausymo, sveikos priklausomybės atkūrimui nuo jo reikšmingų figūrų šeimoje, o tai sukuria saugius prieraišumo modelius, kurie šiuo metu yra būtini paauglio ir šeimos gyvenimo cikle.
 

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.