Dalijamės įspūdžiais iš Lietuvos mediatorių rūmų narių Kalėdinio renginio, kuris vyko gruodžio 18 d. Vilniuje.
 
 
Gausiai susirinkę nariai Kalėdinės popietės metu klausėsi mokymų tema „Emocinis intelektas (EQ) – mediatoriaus sėkmės įrankis„. Mokymus vedė mediatorė, LMR narė Rimtautė Marčiulionienė. Dėkojame lektorei už įtraukiančią paskaitą apie tai, kas yra emocinis intelektas, kodėl mediatoriui svarbu išmanyti apie emocijas bei jų valdymą, ir kuo EQ lavinimas gali pasitarnauti medatoriui jo veikloje. Turėjome progą išgirsti daug įdomių pavyzdžių, rekomendacijų ir pamatyti skirtingų įrankių, kuriais lavinamas emocinis intelektas.
 
 
Viso vakaro metu LMR nariai dalyvavo ir dalykinėje fotosesijoje, kurią kiekvienam nariui dovanojo Lietuvos mediatorių rūmai. Taipogi dovanų gavome knygų skirtukus ir naujuosius LMR nario simbolius – ženkliukus, kuriais nuo šiol galėsime puoštis ir didžiuotis būdami LMR nariais.
 
Dėkojame organizatoriams už progą pasidžiaugti bendryste, pasimatyti su kolegomis iš skirtingų regionų, pasišnekučiuoti ir pabendrauti drauge. Tikimės visiems nariams tai buvo šauni įžangą į artėjančias žiemos šventes.
 
Iki kitų kartų!