Rugsėjo 4-5 dienomis Lietuvos mediatorių rūmų nariai rinkosi į kasmetinį narių sąskrydį.  Turiningas savaitgalis buvo kupinas šypsenų, nuoširdžių pokalbių bei geros nuotaikos.  

Šaunių lektorių, Rita Patalavičienė ir Milda Simanavičė dėka, dalyviai turėjo galimybę susipažinti su koučingo pagrindais bei jo nauda mediatoriaus veikloje. Ne paslaptis, kad mediatoriai labai žingeidūs ir nuolat tobulėjantys žmonės, tad dėkojame lektorėms, ne tik už įgytas žinias , bet ir galimybę užduoti daugybę klausimų.

Popietę praskaidrino orientacinis pasivaikščiojimas po Birštono kurortą. Interaktyvi ekskursija  priminė Birštono miesto istoriją ir pakvietė LMR narius „birštonuotis“ bei sužinoti, kodėl Birštonas vadinamas Karališkuoju miestu, ką šiose apylinkėse veikdavo Vytautas Didysis ir kur teka tikrasis Vytauto mineralinis vanduo?

Vakarą vainikavo protmūšis ir unikalus Darius Šermukšnis muzikinis pasirodymas.

Dėkojame LMR Tarybos nariams dr. Rokui Uscilai, dr. Agnei Tvaronavičienei, Odeta Intei, Ingridai Sviderskienei, Bernadetai Malinauskienėi, Gintautui Jonikui ir visiems, kas prisidėjo prie sąskrydžio organizavimo už nuostabią progą pasimatyti gyvai, pasidžiaugti bendryste, praturtinti žinias ir susipažinti su Birštono kurortu. Iki kitų kartų!