LMR Naujametinis vakaras 2024

Sausio 20 d. vyko Lietuvos mediatorių rūmų Naujametinis vakaras skirtas šventiškam praėjusių metų palydėjimui ir naujųjų, 2024-ųjų, sutikimui. Šįkart LMR nariai skubėjo į Klaipėdą, kuri pasitiko itin žiemiškais orais ir vaizdais.

LMR nariai susitikimą pradėjo ekskursija Klaipėdos Pilies muziejuje. Klaipėdos pilis, anuomet vadinta Mėmelburgu, buvo svarbi Ordino valstybei ir nepalanki Lietuvos Didžiajai Kunigaikštystei. Šis faktas lėmė dinamišką pilies ir miesto istoriją. Atkurtoje šiaurinėje kurtinoje 2021 m. duris atvėrė archeologijos ekspozicija „Kurtina“. Pasitelkus ~5 tūkst. radinių kolekciją bei naujausias technologijas 800 kv. m. dydžio erdvėse sukurta senosios Klaipėdos istorijos rekonstrukcija su įspūdinga ekspozicijų gausa, kurią apžiūrėti ir turėjo galimybę LMR nariai.

Antroji susitikimo dalis Lietuvos mediatorių rūmų narius nudžiugino ypatingais šiam vakarui paruoštais armėniškais skoniais, įtraukiančia programa ir galiausiai, galimybe užbaigti vakarą šokių ritmu.

Dėkojame LMR Klaipėdos regiono nariams už jaukų ir puikiai suorganizuotą vakarą. Tikime, kad naujosios LMR Pirmininkės Bernadetos Malinauskienės šventiniai linkėjimai apie tai, kad jau prasidėję metai taptų sklandūs, su polėkiu, leistų kiekvienam mūsų išlikti paprastais, bet tuo pačiu sėkmingais išsipildys su kaupu ir padės bendruomenei susitelkti, įsikvėpti pozityvumo ir bendrumo kuriant LMR ateitį ir pasitinkant ateinančius pokyčius.

Dalinamės šventinėmis akimirkomis ir laukiame kitų susitikimų.

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.