LMR Mediacijos infolinijai jau 2-eji!

LMR Mediacijos infolinija – švenčia 2 metų gimtadienį!

Per dvejus metus pavyko:

  • suburti net 20 LMR savanorių
  • atsakyti į daugiau nei 1300 skambučių
  • drauge savanoriauti virš 4000 valandų

Antrieji Mediacijos infolinijos gyvavimo metai tapo nemenku iššūkiu jos savanoriams, nes  skambučių kiekis, lyginat su 2022 metais, padidėjo nuo net tris kartus, nuo 300 iki daugiau nei 1000 per metus. Tačiau LMR savanorių susitelkimo, kantrybės ir kruopštaus darbo dėka visiems skambinusiems buvo suteikti profesionalūs ir nešališki atsakymai į klausimus apie mediaciją.

LMR Mediacijos infolinijos siekis yra užtikrinti, kad mediacijos paslauga pasiektų savo tikslinę auditoriją bei visuomenė būtų apie ją tinkamai informuota. Paskambinus Mediacijos infolinijos telefonu  8 603 33306, LMR savanoriai informuoja ir konsultuoja visuomenę apie mediacijos paslaugos suteikimo galimybes ir kitus klausimus susijusius su mediacijos proceso eiga.

Per dvejus metas į LMR Mediacijos infolinijos gretas įsijungė net 20 savanorių: Asta Sabaliauskienė, Aušra Gasiūnienė, Aušra Kliukoit, Daiva Juodžiukynienė, Dalia Sviderskytė, Gryta Butrimavičienė, Indrė Kosakovienė, Inga Ališauskienė, Inga Ruzgienė, Inga Strazdė, Inga Vitė, Kristina Kubulkienė, Lina Tamošaitienė, Rimtautė Marčiulionienė, Romutė Laurinavičienė, Vaidilutė Stalmokienė, Valdemaras Misevičius, Vidmantė Bartašienė, Vilma Petravičienė ir projekto kuratorė bei savanorė Roberta Petkevičiūtė.

LMR bendruomenė dėkoja kiekvienam savanoriui už jo skiriama laiką, nuoširdžius ir profesionalius atsakymus bei kantrybę, kurios užtenka išklausyti kiekvieną skambinantyjį.

Taip pat dėkojame savo socialiniams partneriams – LR Teisingumo ministerijai, Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybai, Lietuvos teismų bendruomenei bei Lietuvos adokatūrai už pagalbą viešinant Lietuvos mediatorių rūmų savanorišką iniciatyvą. Kartu mes galime daugiau!

Mediacijos infolinija veikia darbo dienomis nuo 9 iki 18 val. telefonu : 8 603 33306

Daugiau informacijos rasite čia.

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.