Lietuvos mediatorių rūmų narių sąskrydis 2022

2022 m. rugsėjo 3-4 dienomis Lietuvos mediatorių rūmų nariai rinkosi į tradicinį kasmetinį LMR narių sąskrydį.  Pirmasis rudens savaitgalis LMR narius pasitiko saulėtu ir šiltu oru, buvo kupinas šypsenų, nuoširdžių pokalbių bei geros nuotaikos.  

Pirmąją dieną, šeštadienį, LMR nariai klausėsi Žydrūno Sadausko kriminalinės psichologijos ir profailingo metodikos supaprastinto kurso tema „Ar žinai ką išduoda tavo kūnas, apranga, veidas?“.  Tai paprasta ir kiekvienam suprantama metodika, kuri atsako į klausimus kas žmogų motyvuoja ir kas demotyvuoja. 

Popietę buvo suplanuota turininga išvyka įžymiuoju Panevėžio Siauruku. Pasigrožėję autentiška Siauruko stotimi ir traukiniu LMR nariai išriedėjo į smagią,  šiltų pokalbių ir skambių dainų pilną kelionę. O ji netikėtai buvo nutraukta, traukinį užpuolusių plėšikų. Ne veltui mediatorių bendruomenė pasižymi išskirtiniu draugiškumu ir nuoširdumu, kuriuo pakerėjo LMR tarybos narius pagrobti bandžiusius plėšikus. Po nuotaikingos tarybos narių išpirkimo ceremonijos nariai šoko, žaidė įvairius žaidimus ir smagiai rungtyniavo skambant plėšikų orkestrui.  

Antrąją sąskrydžio dieną nariai turėjo išskirtinę galimybę pasiklausyti LMR narės, mediatorės prof. dr. Jolantos Sondaitės mokymų  „Mindfulness ir ginčų sprendimas„. Susitikimas buvo baigtas besidalijant įspūdžiais bekuriant LMR planus ir su mintimis, kad jau netrukus susitiksime Kalėdiniame LMR vakare. 


Dėkojame LMR Pirmininkei Odetai Intei, LMR tarybos nariams, Aušrai Gasiūnienei ir visiems, kas prisidėjo prie sąskrydžio organizavimo už nuostabią progą pasimatyti gyvai, pasidžiaugti bendryste, praturtinti žinias ir susipažinti su nuostabiu ir atsinaujinusiu Panevėžio miestu. Iki kitų kartų!

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.