Kviečiame pasikalbėti apie mediaciją

Lietuvos Mediatorių rūmų nariai prisidėdami prie LMR MEDIACIJOS SAVAITĖS 2023 renginių ciklo organizuoja šviečiamojo pobūdžio renginius „Kviečiame pasikalbėti apie mediaciją„.

Jų metu skirtinguose Lietuvos miestuose LMR nariai kvies asmenis į nemokamas konsultacijas apie mediaciją. Jų dalyviai turės galimybę plačiau pažinti mediaciją, sužinoti apie jos taikymo galimybes
sprendžiant skirtingo pobūdžio konfliktus ir užduoti visus su mediacija susijusius klausimus. Kartu tai bus puiki galimybė susipažinti su LMR nariais – patyrusiais ir kvalifikuotais mediatoriais.

Konsultacijos bus teikiamos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Zarasuose bei Jonavoje.


Konkretų konsultacijų laiką bei jų vietą skelbiame čia:

Vilnius:

2023 m. spalio 19 d. nuo 12 val. iki 17 val. Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos Vilniaus skyriuje (Odminių g. 3, Vilnius). Parsisiųsti informaciją apie renginį.

„Atvirų durų diena Vilniuje“, organizuojama „gyvos eilės“ principu. Nuo 12 iki 17 val. LMR nariai teiks nemokamas konsultacijas ir atsakys į visus klausimus apie mediacija. LMR Vilniaus regiono mediatoriai: Virginijus Šmigelskas, Reda Bagušinskienė , Jolanta Tupko – Mazur, Kristina Kisielienė – supažindins besidominančius su mediacijos procedūra ir jos teikiama nauda. Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti nemokamas mediacijos konsultacijas ir susipažinti su LMR Vilniaus regiono nariais.

Kaunas:

2023 m. spalio 19 d. nuo 9 val. iki 17 val. Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos Kauno skyriuje (Kęstučio g. 21, Kaunas). Parsisiųsti informaciją apie renginį.

„Atvirų durų diena Kaune“, organizuojama „gyvos eilės“ principu. Visą dieną LMR nariai teiks nemokamas konsultacijas ir bus atsakoma į visus klausimus, besidominantiems mediacija. LMR Kauno regiono mediatoriai: Eglė Šiugždinytė, Asta Sabaliauskienė, Jurgita Spaičienė, Ramona Jakaitienė, Gerda Nekrašaitė, Aušra Volkavičienė – supažindins besidominančius su mediacijos procedūra ir jos teikiama nauda. Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti nemokamas mediacijos konsultacijas ir susipažinti su LMR Kauno regiono nariais.

Klaipėda:

2023 m. spalio 19 d. nuo 13 iki 16 val. Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnybos Klaipėdos skyriuje (Vilties g. 10, Klaipėda). Parsisiųsti informaciją apie renginį.

„Atvirų durų dieną“ organizuojama „gyvos eilės“ principu. Numatytu laiku LMR nariai teiks nemokamas konsultacijas ir atsakys į visus klausimus, besidominantiems mediacija. LMR Klaipėdos regiono mediatoriai: Laura Repšienė, Lina Miškinienė ir Andžela Tamašauskienė – supažindins besidominančius su mediacijos procedūra ir jos teikiama nauda.Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti nemokamas mediacijos konsultacijas ir susipažinti su LMR Klaipėdos regiono nariais.

2023 m. spalio 19 d. 17.15 val. Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos Konferencijų salė (Herkaus Manto g. 25). Parsisiųsti informaciją apie renginį.

Jo metu klausytojai turės galimybę plačiau pažinti mediaciją ir sužinoti apie jos taikymo galimybes sprendžiant skirtingo pobūdžio konfliktus. LMR Klaipėdos regiono komiteto nariai: Bernadeta Malinauskienė, Kristina Martinkienė, Lina Miškinienė, Laura Repšienė, Ineta Paukštienė, Vaidilutė Stalmokienė, Andžela Tamašauskienė, Lina Tamošaitienė – atskleis mediacijos, kaip taikaus ginčų sprendimo privalumus, papasakos susirinkusiesiems apie konstruktyvų konfliktų valdymą, LMR veiklą. Tai puiki galimybė iš arčiau susipažinti su Klaipėdos regione praktikuojančiais LMR nariais,
mediatoriais, sužinoti kur mediacijos paslaugos teikiamos, kaip galima gauti informacijos apie mediaciją, bus atsakyta į susirinkusiųjų klausimus.

Panevėžys:

  • A. Gasiūnienės teisinių paslaugų ir mediacijos biuras “Taikos namai”
    Respublikos g. 28, Panevėžys. Tel. +370 612 99410. Spalio 19 d. nuo 14.00 iki 16.00 val.
  • Advokatės Silvijos Streikutės kontora
    Respublikos g. 44, Panevėžys. Tel. +370 689 03174. Spalio 19 d. nuo 14.00 iki 16.00 val.
  • Panevėžio rajono savivaldybės administracijos Velžio seniūnija
    Nevėžio g. 54-1, Velžys, Panevėžio rajonas. +370 672 42965. Spalio 19 d. nuo 8.00 iki 17.00 val.

Parsisiųsti informaciją apie renginį.

Interesantai turės galimybę plačiau pažinti mediaciją ir sužinoti apie jos taikymo galimybes sprendžiant skirtingo pobūdžio konfliktus. Jei nenorite laukti, interesantus kviečiame konsultacijai registruotis iš anksto nurodytais telefono numeriais. Labai laukiame teisininkų, advokatų, mediatorių, kuriems kyla klausimų apie mediaciją bei asmenų, kurie nori išvengti teisminių procesų ir išspręsti savo ginčą mediacijos pagalba, tačiau dar nedrįsta pasinaudoti mediacijos teikiamais privalumais.
LMR Panevėžio – Šiaulių regiono komiteto pirmininkė Aušra Gasiūnienė ir nariai Silvija Streikutė bei Andrius Viržaitis atsakys į aktualius klausimus apie mediaciją, kaip taikaus ginčų sprendimo privalumus, papasakos apie LMR veiklą, bei kur kreiptis dėl iš dalies apmokamos mediacijos.

Zarasai:

Spalio 16-20 dienomis, Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje, adresu Bukanto g. 20,
Zarasai. Mediatorė Margarita Černova Zarasų rajono ir miesto gyventojams, organizuos nemokamas kontaktines ir nuotolines konsultacijas apie mediaciją. Būtina išankstinė registracija telefonu: +3706 049 0993, el. paštu: margarita.cernova@gmail.com. Parsisiųsti informaciją apie renginį.

Jonava:

Jonavos rajono ir miesto gyventojams Inga Ruzgienė – Grikun organizuos nemokamas kontaktines konsultacijas apie mediaciją. Konsultacijos teikiamos spalio 16 – 20 d. nuo 9 iki 17 val. Chemikų g. 136, Jonavoje, Jonavos rajono socialinių paslaugų centro patalpose. Parsisiųsti informaciją apie renginį.

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 9 iki 18 val.