Kviečiame į pokalbį su Lietuvos mediatorių rūmų tarybos nariais

Konfliktai ir ginčai yra neišvengiama mūsų gyvenimo kasdienybė. Aštraus ginčo metu ne visada paties pavyksta rasti sprendimą, todėl poreikis pasitekti trečią, nešališka ir neutralų profesionalą, kuris padėtų susitarti, auga. Tokias paslaugas teikiantis specialistas gali būti mediatorius. Mediatorius yra tarpininkas, padedantis ginčus spręsti taikiai.

Mediatoriaus profesijai Lietuvoje keliami tam tikri reikalavimai. Juo gali tapti tik asmenys, turintys aukštąjį išsilavinę, išklausę specialius bazinius mediacijos mokymus, išlaikę egzaminą (yra tam tikros išimtys) bei įrašyti į Lietuvos Respublikos mediatorių sąrašą

Lietuvos Mediatorių Rūmų bendruomenė vienija daugiau kaip 130 mediatorių. Jos tikslas yra atstovauti ir ginti savo narių interesus, stiprinti jų kvalifikaciją ir didinti mediacijos žinomumą Lietuvoje.

Lietuvos Mediatorių Rūmų pastangomis mediatoriaus profesija yra įtraukta į šiuo metu rengiamą profesijų klasifikatoriaus projektą.

Jeigu:

  • nori tapti mediatoriumi, bet nežinai nuo ko pradėti;
  • esi mediatorius ir svarstai galimybę tapti profesionalios Lietuvos rūmų mediatorių bendruomenės nariu
  • turite klausimų apie šią veiklą

kviečiame jus į nuotolinę LMR atvirų durų dieną „Pokalbis su Lietuvos mediatorių rūmų tarybos nariais”. Lietuvos mediatorių rūmų tarybos nariai mielai atsakys į visus kilusius klausimus, supažindins su Lietuvos mediatorių rūmų veikla bei buvimo LMR nariu privalumais.

Susutikimas vyks spalio 19 dieną 14-15 val. Zoom platformoje. Nuoroda prisijungimui:

https://us02web.zoom.us/j/81214766426

Meeting ID: 812 1476 6426

Iki susitikimo!

Profesionalūs ir nešališkas atsakymas į visus klausimus apie mediaciją!

Mūsų savanoriai pasirengę Jums padėti darbo dienomis nuo 8 iki 18 val.